Csapatverseny Hírek

Először is szeretném megragadni az alkalmat, hogy megköszönjem minden nevezett csapatnak a nevezést.
2011.09.04.-én,délután 18 órai kezdettel elindult az idei év II. csapatversenye. Négy héten át négy csapat küzd meg egymással, hogy a végén az élményen kívül VV Leonidasz autogramjával gazdagodjanak.

alt

Eléggé szoros küzdelem során a TEAM KB POWER csapat nyerte meg a verseny sorozatot. Mint látható holtverseny alakult ki az első és második helyezett között, ezért a nyert versenyek számítanak másodlagos szempontnak. Tehát a nyertes csapat egyik tagját Balag3-at privát üzenetben értesítem a nyereményéről és én, mint a csapat második tagja nem kívánok élni a nyereménnyel, így azt felajánlom a csapatverseny beugró pilótájának DrSanyának. Szerintem izgalmasnál izgalmasabb versenyek voltak a sorozatban. Én, mint a csapatverseny szervezője szeretném megköszönni a csapatoknak a részvételt illetve a korrekt versenyeket, valamint Crazyman- ek, hogy dolgozhattam az oldallal. Remélem, még találkozunk mindenkivel a forza4-ben, de addig is kitartás és sok gumifüstöt kívánok mindenkinek a jövőre nézve.

4. Verseny

2011.10.02.-án a New York Full Revarse-i pályán megrendezésre kerülő csapatversenyen teljes létszámmal alt rajthoz a mezőny. Többen is nemtetszésüket adták elő a sikánokkal teli pályáról. A Pálya korántsem mondható unalmasnak, így is fordulhatott elő, hogy a rajttól mindenki tartott. Az élről X Kicsi X rajtolhatott, de már az első sikánt követően megelőzte őt két pilóta is, kazso, Lacamester sorrendben. Közben hátrébb Laller075, Crazyman, SumoSultan között ment az adok, kapok. Sajnos Dr.Jones a versenyt az utolsó helyen utazta végig autóbeállítási problémák miatt. A pálya adottságai miatt többször is változott a sorrend, de mondják el maguk a pilóták hogy hogyan érezték magukat a verseny alatt.

alt

4. futam után a tabellák

altalt

3. Verseny

2011.09.25. én este 18 órai kezdettel elkezdődött a sorozat legizgalmasabb versenye, legalábbis szerintem. A rajtrács éléről a kétAdmin Team-es autó rajtolhatott, mögöttük kicsit összekuszálódva indultunk. sumosultan beragadását jól kihasználva Kazso megelőzte őt. A pálya első visszafordítója előtti ívet többen is elvétették és koccantak össze. A kör felénél Crazymanés X Kicsi X egymásra talált, de Balag3úgy átment rajtuk mint forró kés a vajon, ezzel kicsit összezavarva  X Kicsit X, aki kicsit elvesztette a fonalat. Eközben kazsoés Laller075 gyapálták egymást, de előttük Crazymanés Lacamester is párharcot vívtak. Ekkor kicsit meglapulva az események közepette észre vehető volt, hogy Dr.Jones az élen kicsit ellépni látszott. Annyi élmény volt ezen a versenyen, hogy biztosan lesz olyan versenyző, aki ide írni fog élményeiről.

alt

3. verseny után a tabellák

altalt

2. Verseny

2011.09.11.-én eljött a csapaverseny második fordulója. Ezen a napon a csapatok meglátogatták a híres Le Mans-i pályát. Mind a négy csapat felkészülve várta ezt a pályát, az autóválasztások is ezt mutatták be. A csapatok fele az egyik típusú autóval a másik fele pedig a másikkal vágott neki a 8 körös futamnak. A rajtot nagyon jól elkapó Dr.Jones és Balag3 korán meg akartak lógni a mezőnytől, míg rájuk felkapaszkodva drsanya és crazymanis sietett. Drsanya az egyenes végi féktávot, picit elfékezve meglökte balag3autóját, de ezzel kisegítve a fiatal pilótát az első helyre is állította őt. Kicsit hátrébb lacamesterkazso és sumosultan kicsit viaskodva követték őket de kazso kicsúszásávallacamester és sumosultan estek egymásnak. Kazso, mivel nem akart lemaradni tőlük, sietett és követte lacamestert akit sumosultan jól kihasználva a szélárnyékot és a fékeket, jobb fékezéssel megelőzte őt. X Kicsi Xis itt volt a versenyen, csak az elején még rakoncátlankodó mozgással rendelkező alfáját próbálta idomítani kisebb sikerekkel. Még sok harc volt a pilóták között, de mivel túlságosan hátul voltam a versenyen, így nem lenne helyénvaló, ezért megkérném tisztelt pilótatársaimat, hogy írják le élményüket a publikumnak.

alt

2. futam után a tabellák

altalt

1. Verseny

Mint említettem nem voltak meglepetések a csapatok összeállításában így mindenki tudhatta ki milyen erős, de nem számoltak a furfangos Fujimi Kaido pályával, aminek a vonalvezetése korántsem egyszerű és kiismerhető. Az első kanyartól megszokhattuk, hogy veszélyes, de ennél a pályánál nem úgy jött minden ahogy más pályáknál, itt a 2. kanyarban volt  nagyobb balhé, ezt a szituációt jól felismerve Sanya álhatott az élre, de nem élvezhette sokáig mert Kazso máris ott lihegett a nyakában, majd egy kis hiba miatt megpördült és többen is megelőzték őt. Kicsit később Crazyman hibázott és valamilyen csoda folytán oda keveredett az utolsó helyre. X Kicsi X-nek, mint utolsónak adódott a lehetőség, hogy ne ezzel a helyezésemmel érjek célba, de a következő körben az egyik kanyarban nem zártam jól az ívet és hát megelőzött. Eközben SumoSultan és Lacamester nagy harcot folytattak, és hát nem szabad megfeledkezni Dr.Jones-ról sem aki Sanyával vívott nagy harcot. Kazsó az élen tartotta az iramot nagy koncentrációval miközben jött folyamatosan egyre közelebb Balag3. Mesélhetnék tovább is, de inkább megkérem a résztvevőket, hogy kommentbe osszák meg az olvasókkal az élményüket.